Battlefield Bad Company 2 دانلود بازی Battlefield Bad Company 2 برای PC  

Battlefield Bad Company 2 عنوان بازی بسیار هیجان انگیز و اکشنی است که در سال 2010 توسط استودیو بازی سازی Digital Illusions CE ساخته شد و کمپانی مشهور و پر آوازه EA نیز آن را بعد از موفقیت سری اول این بازی عرضه کرد. نسخه اول بازی همگان را متعجب کرد. زیرا این بازی توانست ویژگی ها و استاندارد های جدیدی را وارد دنیای بازی کند و با داشتن گیم پلی روان و همچنین قابلیت تخریب پذیری بی نظیر و شگفت توانست در سال 2008 خود را تبدیل به یک بازی کاربر پسند کند. داستان قسمت دوم بازی Battlefield Bad Company 2 مربوط به سال 1994 است که آمریکا به ژاپن حمله کرده و حال شما باید بازی را در حالی که در تاریکی شب به سمت دشمن می روید آغاز کنید و مخفیانه وارد اردوگاه آن ها شوید. اما ناگهان در اواسط راه توسط نگهبانان شناسایی شده و مورد حمله قرار می گیرید که برای زنده ماندن باید به سمت خشکی بروید و وقتی که به آن جا رسیدید می توانید کنترل بازی را تماما در اختیار بگیرید و به سمت دشمنان شلیک کنید. بعد از درگیری های فراوان و فرار از آن جا شما سوار بر یک قایل خواهید شد که بعد از چند ثانیه یک انفجار بزرگ رخ می دهد و بازی به زمان جدید یعنی زمانی که شما عضو گروه Bad Company هستید می رود.

بازی Battlefield Bad Company 2 دارای 3 درجه سختی مانند تمامی بازی های هم سبک است و همچنین گیم پلی بسیار روان و خوبی دارد. این 

 

 

 

 

Battlefield Bad Company 2 دانلود بازی Battlefield Bad Company 2 برای PC  

Battlefield Bad Company 2 عنوان بازی بسیار هیجان انگیز و اکشنی است که در سال 2010 توسط استودیو بازی سازی Digital Illusions CE ساخته شد و کمپانی مشهور و پر آوازه EA نیز آن را بعد از موفقیت سری اول این بازی عرضه کرد. نسخه اول بازی همگان را متعجب کرد. زیرا این بازی توانست ویژگی ها و استاندارد های جدیدی را وارد دنیای بازی کند و با داشتن گیم پلی روان و همچنین قابلیت تخریب پذیری بی نظیر و شگفت توانست در سال 2008 خود را تبدیل به یک بازی کاربر پسند کند. داستان قسمت دوم بازی Battlefield Bad Company 2 مربوط به سال 1994 است که آمریکا به ژاپن حمله کرده و حال شما باید بازی را در حالی که در تاریکی شب به سمت دشمن می روید آغاز کنید و مخفیانه وارد اردوگاه آن ها شوید. اما ناگهان در اواسط راه توسط نگهبانان شناسایی شده و مورد حمله قرار می گیرید که برای زنده ماندن باید به سمت خشکی بروید و وقتی که به آن جا رسیدید می توانید کنترل بازی را تماما در اختیار بگیرید و به سمت دشمنان شلیک کنید. بعد از درگیری های فراوان و فرار از آن جا شما سوار بر یک قایل خواهید شد که بعد از چند ثانیه یک انفجار بزرگ رخ می دهد و بازی به زمان جدید یعنی زمانی که شما عضو گروه Bad Company هستید می رود.

بازی Battlefield Bad Company 2 دارای 3 درجه سختی مانند تمامی بازی های هم سبک است و همچنین گیم پلی بسیار روان و خوبی دارد. این بازی دارای حالت چند نفره یا MultiPlayer بوده که بسیار جذاب تر از حالت تک نفره است. زیرا در آن می توانید به صورت آنلاین با دوستان خود به رقابت بپردازید و آن ها را شکست دهید. مراحل و ماموریت های بازی Battlefield Bad Company 2 بسیار متفاوت و هیجان انگیز است و در مناطق خشک و همچنین کوهستان های پوشیده از برف نیز باید به نبرد با دشمنان رفته و ماموریت خود را به اتمام برسانید. در این بازی میزان آسی دیدگی شما نشان داده نمی شود و اگر بعد از تیر خوردن چند ثانیه صبر داشته باشید به خوبی بهبود خواهید یافت و می توانید دوباره و با خیال راحت به راه خود ادامه دهید. یکی دیگر از قابلیت های این بازی امکان کنترل انواع لوازم نقلیه و همچنین تانک بوده که بسیار لذت بخش و هیجان انگیز خواهد بود.در بازی Battlefield Bad Company 2 انتظار نداشته باشید تا چهره و حرکت هر دشمن متفاوت باشید. زیرا در بازی میدان نبرد 2 تمامی دشمنان به یک شکل بوده و حرکات آن ها کاملا شبیه به هم و تکراری خواهد بود که این تکراری بودن خود یک نقطه ضعف به حساب می آید. گرافیک و تخریب پذیری این بازی بسیار بهتر از نسخه اول آن است و در سالی که عرضه شد توانست بسیاری از افراد را قانع کند.

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

Processor : Quadcore
RAM : 2 GB
Graphics memory : 512 MB
OS : Windows Vista or Windows 7
Free HDD Space: 4 GB of Hard Disc

حجم فایل ها : 3.2 گیگابایت

تصویری از محیط بازی (1)

تصویری از محیط بازی (2)

پسورد فایل هاومنبع : www.freegames.ir

لینک های دانلود : ( به دلیل مشکل دار بودن بازی، لینک های دانلود حذف شدند )

دانلود پارت 1 :   دانلود پارت 1

دانلود پارت 2 :   پارت2   

دانلود پارت 3 :  پارت3

دانلود پارت 4 :  پارت4

آموزش نصب :

پس از دانلود، تمامی پارت ها را در کنار هم قرار داده و پوشه ی بازی را با استفاده از نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج نمایید. سپس فایل Setup ظاهر شده در همان صفحه را به صورت Run As Administrator اجرا کنید. نرم افزار های مورد نیاز برای اجرای بازی در پوشه Redist قرار داده شده که پس از اتمام مراحل قبلی، می توانید آن ها را نصب کنید.

- هم چنین قبل از نصب و اجرای بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

- در این نسخه، تنها بخش MultiPlayer از بازی حذف شده و کیفیت ویدئو های داخل بازی کاهش یافته اند.